Materiál Kukla je vyrobená z dvojvrstvového polyesterového fleecu, ktorý poskytuje vysoký tepelný komfort a dobrú priedušnosť. Vnútorný materiál je mäkký a príjemný, vonkajší hladký a vetruodolný.
Funkcia Anatomický strih s predĺženou ochranou krku zakrýva hlavu, tvár a krk. Vhodná pod prilbu na lyžovanie, snowboarding a iné zimné športy. Otvor na tvár umožňuje variabilné zakrytie podľa aktuálnych podmienok.
Technické parametre Materiál: 100 % polyester (dvojvrstvový fleece) Konštrukcia: predĺžený golier, tvarovaný strih Kompatibilita: pod lyžiarsku alebo snowboardovú prilbu Univerzálna veľkosť
Výhody Spoľahlivá ochrana v náročných zimných podmienkach. Pružný materiál zabezpečuje pohodlie bez obmedzenia pohybu.
pri nákupe nad 200 eur je poštovné 4 eurá
Hľadať: ""
Pre čo najpohodlnejšie používanie eshopu potrebujeme váš súhlas so spracovaním súborov cookies. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím", môžete ho však tiež odmietnuť kliknutím tu.
Už máte účet? Prihláste sa nižšie.
Ešte nemáte účet? Zaberie to len pár sekúnd.
Pošleme Vám do e-mailu odkaz na zmenu hesla.