Benefit Club

Nielen pre našich verných a stálych zákazníkov sme pripravili vernostný balíček.

Každý zákazník, ktorý nakúpi v obchode David Sport Harrachov či SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn môže získať zákaznícku kartu. Stačí len na predajni vyplniť základné osobné údaje (telefón, email, adresu) a potom už bude zahrnutý do vernostného programu a dostane kartu verného zákazníka. Na základe tejto karty má jej držiteľ (ka) pri ďalšom nákupe v ktoromkoľvek z obchodov nárok na zľavu 5% na všetok zakúpený tovar alebo služby s tým spojené. Ďalej sú držitelia vernostných kariet prednostne informovaní o nových kolekciách a tiež o začatých zľavách na vybraný tovar.

Ďalšie podmienky a pravidlá:

Zľavy pre držitelia kariet platí v predajni David Sport Harrachov a SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn. Na zlacnený tovar už nie je možné uplatniť ďalšiu zľavu vyplývajúce zo zákazníckej karty. Majiteľ karty môže tiež uplatniť zľavu 20% na požičovňu + všetok lyžiarsky servis (brúsenie, lepenie palice, montáže a iný drobný servis.) Ďalej má zákazník 40% zľavu na letné servis lyží a to v období od 1.5. do 1.10.Firma David Sport s.r.o. si též vyhrazuje možnost změny pravidel celého systému.

V súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov, (i) udeľujem týmto dobrovoľne a na dobu neurčitú súhlas na to, aby spoločnosť David sport Harrachov s.r.o. zhromažďovala moje osobné údaje vyplnené v prijímacej karte, aby David sport Harrachov s.r.o. alebo iný spracovateľ poverený david športom Harrachov s.r.o. spracoval moje osobné údaje, to všetko za účelom ponuky výrobkov a služieb, a (i) ďalej prehlasujem, že som bol informovaný / a o svojom práve prístupu k osobným údajom a na opravu mojich osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne ​​odvolať. Oznámením svojej elektronickej pošty (mail) a telefónneho čísla dáva majiteľ Zákazníckej karty spoločnosti David Šport Harrachov s.r.o. súhlas s tým, že ich prostredníctvom budú zákazníkovi posielané obchodné oznámenia v zmysle zákona č. 480/2004 Zb. o niektorých nových službách či iných informačných oznámení spoločnosti David Šport Harrachov s.r.o. Spoločnosť david Sport Harrachov sa ďalej zaväzuje, že osobné údaje členov klubu budú spracované pre potreby tejto spoločnosti, a to zamestnanci spoločnosti, alebo jej zmluvnými partnermi a nebudú sprístupnené nikomu inému. Právo majiteľa Zákazníckej karty k jeho osobným údajom sú zaručené.

0 ks
Košík: 0,00
0 ks